kia sportage

Shitet nga: tiku 27 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Bulqizë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sportage
shes makinen me dokumenta te rregullta deri ne nentor 2017 per 2100euro gjithashtu kam dhe shume pjese rezerve si kamje motorrine dinamo etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim