Ford Focus dizel -06

Shitet nga: mersim 11 Gsh 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Bulqizë
ky automjet ka ardhur ne muain gusht edhe shitet per arsyeje emigrimi per shkak se nuk ka kush ta perdor makina eshte ne gjendje prefekte dhe ka 89346 kilonmetra kush te jet i interesuar te na kontaktoj ne kete num cel 0688377342
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim