Fiat Bravo 1.9 tdi -97

Shitet nga: fatmir 01 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Bulqizë
Ne gjendje te mir gjenerike dhe motorrike shite per mos perdorim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim