FORD TRANSIT -98

Shitet nga: FORD 21 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Bulqizë
Makina : Makina udhëtimi
FORD TRANSIT 8+1 .Makina eshte ne gjendje te mire . Letra te paguara deri ne 2015, Goma dhe bateri te sapo nderruara .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim