Kamion 1735

Shitet nga: Aurel 22 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Bulqizë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 1735. 4x4 me dokumenta te rregullta me bllokazh para dhe mbrapa me ulje xhirosh...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim