ULLISHTE BERAT ( LAPARDHA )

Shitet nga: xhevahir 18 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Berat
shitet 10 DYLYM toke e mbjellur me 365 rrenje ullinje FRANTOJ, ullinjte jane viti i 5 , jane me sistem , kane kanalin vadites afer , jane me dokumentacion te rregullt, toka ku ullinjjte jane mbjellur eshte fushe , dhe eshte ne rruge kreysore, shitet 150.000 euro OSE 15 euro/m2. kontakt: 0682551878
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim