Ofrojmë siperfaqe pylli

Shitet nga: xhovan 24 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 EUR

Komuna: Berat
Sipërfaqja që ofrohet për shitje është 301.712 metër katror,nga e cila sipërfaqe pylli janë 261.200 metër katror, sipërfaqe kullote 24.412 metër katror dhe sipërfaqe tokë arë 16.100 metër katror, të gjendura gjeografikisht brenda sipërfaqes pyjore.
Prona është me dokumenta të rregullta hipotekore dhe çmimi tepër i leverdisshëm, 10 euro për m2. Vendndodhja: Sinjë-Velçan/ Berat. Të interesuarit të telefonojnë në nr.cel. 069 54 62 173.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim