Ara dhe ferma 3800m2 Are(toke buqesore)

Shitet nga: Vangjel 06 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet 3800 metra katrore Are (toke buqesore) e cila ndodhet ne Poshnje midis rruges nacionale Poshnjes dhe Uresvajgurore Berat, rreth 200 m larg nga rruga nacionale.
Toka ka rruge qe lidhe parcelen me rrugen nacionale.

Toka eshte me Certifikate Pronesie

Cmimi i arsyeshem.

i interesuari te kontaktoje ne kete nr telefoni

Cel : 069 2965 602
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim