18 rrenje ullinj

Shitet nga: fatos 02 Gsh 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Berat
Shiten 18 rrenje ullinj shume shekullor. Vareiteti krips Berati dhe vajs,.Te pershtatshem per dekore vilash, lulishte dhe ambjente publike.
Cmimi 2000 euro per cdo rrenj ullinj.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 069 26 15327
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim