Vile ne Berat

Shitet nga: Aldo lopari 21 Krr 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet vile 3 kateshe me pishine ne qytetin e Beratit.Vila ka pamjen e nje keshtjelle me ballkone dhe pista nga te gjitha anet.Sip. totale e viles eshte 400 m2.Vila posedon pishine garazh per 3-4 makina bodrume.Vila eshte e pershtatshme gjithashtu edhe per hotel.Shitja behet per arsye emigrimi.Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel:0696158699.Ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim