Shtepi prej 540m2 ne Berat

Shitet nga: Gerti 20 Krr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shes shtepi private 2 kateshe + dy dyqane qe momentalisht jane ne gjendje pune si furre buke dhe lokal. Siperfaqa e metrit te truallit eshte 540 metra katror. Shtepia ndodhet brenda ne Berat prane rajonit te Spitalit Berat.
Per me shume informacione me kontaktoni ne numrin e telefonit: 0696633080 cmimi eshte i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim