Shtepi prej 200m2 ne Berat

Shitet nga: ladi 20 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Berat
shes shtepi dy kateshe me oborr ne zemer te kalase se Beratit. E pershtatshme per hotel bar dhe resorant.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim