Shtepi ne shitje (qera )

Shitet nga: viktor dhana 05 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
vila eshte 2 kateshe e mbuluar me cati e mobiluar mund te jepet dhe me qera ndodhet ne lagjen barikada 50 meter mbas rezervave te shtetit prane ruges kryesore ka 300 meter bace te mbjella me agrume ka sheshpamje dhe eshte panoramike . ndodhet larg zhurmave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim