Shitet shtepi private 3 kateshe

Shitet nga: Elen 17 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagja Mangalem
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Shtepia qe shesim ka ne katin e pare nje dhome mbi 15 m2 dhe nje banje. Ne katin e dyte ndodhet nje dhome e madhe sa ajo e katit te pare, kuzhina dhe nje depo. Kati i trete eshe me i gjere. Ai perban pervec banjos, 4 dhoma qe lidhen nga nje korridor i gjere e i gjate. Nga banjoja e katit te trete dilet ne nje avlli qe lidh dy bahce. Shtepia shitet per arsye emigrimi. Kemi tapine e rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim