SHTEPI MUZEALE NE LAGJEN GORICE

Shitet nga: Antonel 24 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet nje shtepi ne nje nga zonat turistike te Beratit ne lagjen Gorice. Shtepia eshte dykateshe 150 m²edhe ambienti perreth ka nje siperfaqe prej 512 m². Shtepia mund te perdoret per biznes hotelerie pasi ka hapesire te madhe dhe mund te kthehet ne Hotel dhe Restorant . Ku shume turista vijne gjate gjithe vitit dhe eshte nje zone mjaft piktoreske dhe turistike. Per me shume foto me shkruani ne Whatsapp !

CMIMI 60.000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim