NDËRTESË 3 KATE

Shitet nga: Xhovan 24 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagja "Goricë"
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Berat
Ndërtesa është me sipërfaqe 160 metër katror, truall plus godinë, me vendndodhje në lagjen muzeale të qytetit të Beratit, “Goricë”, buzë rrugës kryesore.
Godina është tre kate x 112.2 metër katror sipërfaqe ndërtimi dhe dokumenta hipotekore të rregullta.
Nëse je i interesuar telefono në: 069 54 62 173.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim