Mbi 50 Milion E-mail Adresa per Marketing

Shitet nga: Arbnor 25 Nën 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Berat
Kam ne shitje mbi 50 Milion e-mail adresa nga shtete te ndryshme duke perfshire edhe shtetet Shqiptare!

Keto E-maile mund ti perdorni per Marketing apo reklamime te ndryshme qoft webfaqe apo aktivitete tjera.

Pagesa vetem permes PayPal
Ndersa Emailet do i pranoni permes Linkut privat per shkarkim apo edhe permes TeamViewer!

Nese mendoni qe nuk eshte e vertet mund te kontaktoni edhe ne webfaqen itshqip.com/forum (Sg1)

Çmimi eshte Fiks dhe nuk ndryshohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim