Qen pitbull i bardhe

Shitet nga: Dodi 04 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet nje qen pitbulli mashkull 100 % race e paster. Shum i bukur.Me pashaporte dhe i vaksinuar.Me veshe te prere.Ne mars mbush 2 vjec.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim