Pitbull

Shitet nga: Emiljano Toska 27 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Qen
Pitbull Amerikan, 1 vjec e gjysme, mashkull, ngjyre tigrato, veshet t prera bukur Emri: Keni i pelqen t luaj dhe te dali xhiro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim