Pitbull Amstaff me Pastor Gjerman

Shitet nga: Kevin 04 Tet 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes nje Amstaff Pastor gjerman mix. Qeni eshte shume i zgjuar dhe i pershtatshem per te ruajtur territore. Eshte mashkull, 1 vjec e gjysem.
Me kontaktoni ne facebook per me shume info https://www.facebook.com/kevinhoxha7 ose SMS ne nr e cel
Per cmimin mund te bej dhe zbritje ne dobi te bleresit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim