Pit bull femer

Shitet nga: Emilian 24 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pit bull femer 4 muajshe e zeze 100 euro kam dhe mashkullin mashkullin e shes 250 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim