HUSKY

Shitet nga: Kreshnik 31 Maj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen husky Zvicerjan 8.5 muajsh qen shum i bukur dhe i edukuar eshte miqesor me njerzit :) nje sy e ka blu nje kaf ^__^
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim