70 krer dele

Shitet nga: namik murati 27 Tet 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shiten 70 krer dele te vasinuara kane 1 liter qumeshte secila jane te shartuara ne race gjermane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim