okazionnnnnnnnnnnn

Shitet nga: dj 25 Krr 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Berat
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes pajisje dj te kompletuara.....0695112217
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim