Shiten bokse work 400w

Shitet nga: Gentjan 16 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Berat
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten dy bose work nga 400 w, bokset jan ne gjendje shum te mire pune,shiten per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim