Mikser

Shitet nga: Genti 28 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Berat
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet mikser gemini me tre dalje ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim