Dy kollona

Shitet nga: Jbl 24 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Berat
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy kollona per arsye mosperdorimi.500 wat rms.jan ne gjendje shum te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim