korg pa 80

Shitet nga: biku 22 Maj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Berat
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa 80.e perdorur cmimi 5000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim