Amplifikator per kitare elektrike ''ELKA'' 250 w..

Shitet nga: hila 23 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK   39 990 LEK

Komuna: Berat
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Amplifikator per kitare Elektrike, ''ELKA'' 250 wat dhe me dy boxe, ne gjendje shume te mire. Cel. 0684809503
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim