Sende antike mbi 3000 vjecare

Shitet nga: antik 30 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shiten sende antike nbi 3000 vjecare,monedha,unaza dhe sende te tjera me shume vlere,greke dhe bizantine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim