Makine per femije

Shitet nga: eno 19 Qer 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Berat
Prodhimet : Lodra
shes makine per femije ngjyre te verdhe.makina eshte me bateri te karikueshme.makina komandohet vete ose kur femija eshte pak me i vogel eshte e pajisur dhe me nje telekomande qe mund ta komandoje nje i rritur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim