KOMPLET KOLLTUQESH

Shitet nga: MOBILJE PER SALLON 04 Maj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin e kolltuqeve ,1 tresh qe sherben si krevat dopjo bashk me dyshekun ,nje dysh dhe dy tekje qe te tre jan shum pak te perdorur,dhe shiten per mospershtatjen me ambjentin,Jan pothuajse te rinj pa asnje gerrvishje..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim