Divane

Shitet nga: Meti 12 Dhj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komplet divanesh divan 3-sh 2-sh dhe gjithashtu 2 kolltuk sic i shihni ne foto jan shum te rrinj dhe me cmim te arsyshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim