Ullinj shum shekullor

Shitet nga: fatosi 14 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten ullin shum shekullor te posacem per tu mbjell neper ambjente vilash lulishte parqe etje..ullinjet jan te formafe permasave te ndryshme,,,,cmimi 400 euro per cdo rrenj,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim