Pompe lavazhi 200 bar me uje te ngrohte dhe ftohte

Shitet nga: Nori 18 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet Pompe lavazhi 200 bar me uje te ngrohte dhe ftohte 100 000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim