GJENERATOR SUBARU EX27 -08

Shitet nga: SUBARU 19 Nën 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
GJENERATOR SUBARU THUAJSE I RI I FUQISHEM DHE EKONOMIK, I BLERE 2500 EURO SHITET 1300 EURO OSE NDERROHET ME MAKINE OSE MOTORR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim