GJENERATOR ROBIN 9.0 E27 SUBARU PER COD LLOJ BIZ..

Shitet nga: toni 16 Nën 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
GJENERATOR ROBIN 9.0 E27 SUBARU 6,6 kwa i fuqishem dhe ekonomik as 10 dite i perdorur i blere 3600 euro shitet 1800 euro ose nderrohet me na nje makine te vitit 2002 e lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim