iPhone 5S

Shitet nga: erland 20 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Berat
iPhone 5S dhe nje iPhone i thjesht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim