Samsung galaxy s3

Shitet nga: kevin 26 Tet 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Berat
samsung galaxy s3 , ne gjendje te mire , 16 gb , I zhbllokuar, ekrani eshte I mbrojtur me qese, dhe me kellef mbrojtes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim