Ndrohen me Iphone 4s

Shitet nga: nori 23 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
telefonat jan ne gjendje shum te mir jan te bler qe te dy ne greqi!
celulari i par esht slamsung GT-S5301 eshte i perdorur vetm 4 nuaj
celulari tjetr esht Sony Ericsson XPERIA 8
SHITEN DHE NDRROHEN !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim