Iphone 4

Shitet nga: Toni 06 Qer 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Berat
Shes iphone 4. Telefoni eshte i bllokuar me apple id por funksionin si ipod me wi fi eshte ne gjendje perfekte. Nuk eshte i vjedhur e kam bllokuar personalisht dhe smundem ta hap per shkak se kam harruar password e adresave te email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim