HTC NexusHD2 4.3''

Shitet nga: htc hd2 24 Krr 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 900 LEK

Komuna: Berat
smartphone HTC HD2 . kamera 5 mp . ekran 4.3 inch IPS LCD . sistem android 4.0.4 . vjen me kabell usb dhe memory card 8 gb.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim