Celulare ne formen e ores

Shitet nga: Olges 29 Gsh 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Berat
Shitet nje celular ne formen e ores, eshte i pajisur me kamera, ka vend per te vendosur karte memorje, eshte i rikarikueshem dhe me touch screen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim