kamera sigurie per shtepi dhe biznese

Shitet nga: skr 20 Nën 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Berat
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shesim dhe montojme kamera sigurie me cmim teper te leverdishem dhe sh cilesore te ardhur nga anglia .mund te shikoni gjithcka nga smartphoni yuaj ne cdo kohe cfare ndodh ne shtepine apo biznesin tuaj.jemi ne dispozicionin tuaj ,sherbejme ne cdo shtepi,ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim