Ps2 Nderrohet me wufer per muzik

Shitet nga: Ani 08 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Kam nje ps2(pa cip) +1 lev origjinnale,,, ne gjendje te shkelqyer hap cdo lloj loje orgjinale dhe cdo dvd.E nderroj per arsye mosperdorimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim