Playstoin 2 + 10 lojra + 1 dorez + 1 memory card

Shitet nga: Petris 22 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 LEK

Komuna: Berat
Ps2 eshte ne gjendje shume te mire vetem 3 jave perdorim , por neqofte se e blini ps 2 para muajt janar disqet behen falas dhe cmimi behet 100 like.Eshes per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim