Play station 2

Shitet nga: genti 07 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Berat
shes PS2 me chip karte memorie dhe disa lojra eshte ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim