Nitendo Ds Lite

Shitet nga: Aldi 02 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Berat
Nitendo Ds Lite e pa perdorur vetem 1 jav , me kaster origjinale , plus dhe mbrojtesen shtes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim