PAJISJE DHE ARTIKUJ KANCELARIE PER MBYLLJE AKTIV..

Shitet nga: eri 05 Sht 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Prodhimet : Të tjera
Shes nje sasi te konsidereushme pajisje(fotokopje,rafte,banake.makina shkrimi elektronike dhe manuale) dhe artikuj kancelarie(lapsa,fletore canta zyrtare lekure) si dhe lende te pare(leter kimike) per shtypshkrojne,per shkak te mbylljes se aktivitetit me nje cmim shume te arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim