Fidane sherebeli

Shitet nga: Hekuran 16 Maj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK   50 LEK

Komuna: Berat
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes fidane sherebeli me shumice. Fidanet jane ne gjendje shume te mire dhe kushtojne 40 lek (te vjetra) rrenja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim